Raya Cast Ajans

Site Adı: Raya Cast Ajans

Site Tanımı:

Dizi ve Sinema Oyunculuğu :
Bir çok yapım şirketinin  dizi  ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti vermekteyiz.  Hiçbir projeden teşekkürsüz ayrılmamış olmanın rahatlığı içerisindeyiz. 7 den 70\'e profesyonel oyuncularımız ve yardımcı oyuncularımızdan oluşan bay bayan çoçuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Reklam Oyuncusu :
Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli dedeye bay , bayan bir çok reklam oyuncusu, dizi film oyuncusu RAYA Ajans kadrosundan temin edilmektedir.
Klip : RAYA ajans ailesi olarak bir çok sanatçımızım klip çalışmalarına yrd oyuncu, oyuncu, model ,danscı ,özel tip destegi vermekteyiz.

Dublaj Sanatçısı :
Kendilerini göremiyorsunuz, ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.

Tanıtım Hostesi :
Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda’dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet etmekteyiz.

Dansçı ,  Sunucu :
Defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları için Dans ekibi ve sunucular RAYA Ajans tarafından temin edilmektedir.

Defile Organizasyonu :
RAYA Ajans , moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Makyöz & Kuaför :
Onlar dizi reklam sinema tanıtım Moda şovlarının , tanıtım faaliyetlerinin , defilelerin , fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları RAYA Ajans bünyesinde görev almaktadır.

Ürün tanıtım çalışmaları :
RAYA Ajans Müşterilerinin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtınılması için çekilen reklam filmlerine oyuncu temin etmektedir.

Basın ve halkla ilişkiler :
Organizasyonların , şovların , defilelerin , açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.

Site Adresi:

"Raya Cast Ajans" için aramalar: Bing - Google - Yahoo - Yandex