Kurtköy Satılık Daireler | Kurtköy Kiralık Daireler

Site Adı: Kurtköy Satılık Daireler | Kurtköy Kiralık Daireler

Site Tanımı:

Kurtköy satılık dairelere yatırımı yapmak veya Kurköye taşınarak bu bölgede yaşamak istiyorsanız emlak danışmanlığı vermekte olan kurtkoyemlak.net sitemizi ziyaret ediniz. Ayrıca Emlak Projelerini ve güncel Kurtköy emlak haberlerini takip etmek içinde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hızla gelişmekte olan Kurtköy bölgesinde yerinizi bugünden almak için danışmanlık tekliflerimize bakabilirsiniz.

Kurtköy Yenişehir Mahallesi Reyhan Caddesi Üzerinde Bulunan Sitede 3 + 1 Satılık Daire 242.000 TL

Satılık daire dokuz katlı binanın 2. katında bulunuyor. Aynı zamanda Yenişehir mahallesinin en gözde caddelerinden Reyhan Caddesi üzerinde yer alıyor. Reyhan Caddesi aynı zamanda Viaport alışveriş merkezine paralel olan cadde olarak Viaporta yakın bir konumda yer alıyor.

Satılık dairenin bulunduğu binanın yaşı altıdır. Daire krediye uygundur. Halen ev sahibi ikamet etmektedir. Havuz manzaralı satılık daire bulunduğu bloğun ikinci katında yer almaktadır. Bloğun önünde ayrıca çardaklar bulunmakta ve çocukların oynayabileceği geniş oyun alanı bulunmaktadır. Otopark ve güvenliği bulunan sitede dairenin fiyatı 242 bin Türk Lirasıdır.

Reyhan Caddesi Kurtköy’ün en işlek ve uzun caddeleri arasında yer almaktadır. Cadde üzerinde çok sayıda alışveriş noktası, kargo şubesi ve market yer almaktadır. Doğalgaz kombilidir.

Kurtköy Yenişehir Mahallesi Satılık Daire İlan takip numarası : 341.

Site Adresi:

"Kurtköy Satılık Daireler | Kurtköy Kiralık Daireler" için aramalar: Bing - Google - Yahoo - Yandex