10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Ümraniye Elektrikçi

2001 yılından itibaren SİTE MH. ATAY CD. NO:21/B ÜMRANİYE İSTANBUL adresinde hizmet veren Elektrik Servisim, her türlü elektrik tesisatı, elektrik arıza tespit ve onarımı, tadilat, dekorasyon, uydu sistemleri, kamera sistemleri, network sistemleri, görüntülü diafon, yangın sistemleri ve çilingir hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Elektrik Arıza Servisi hizmeti veren İstanbul Ümraniye Elektrikçi firması olarak tüm yaşam alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Elektrik Servisim; evler, iş yerleri, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, konfeksiyonel üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi birçok alanda uzman elektrikçi ekip kadrosuyla 7gün 24saat elektrik teknik servis hizmeti vermektedir.

İstanbul’ un Ümraniye, Üsküdar, Şerifali, Çekmeköy, Ataşehir, Çakmak Mahallesi, Atakent Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Şile ve Ağva semtlerine her sokağına hizmet götüren Soyak Yenişehir Elektrik olarak, uzman elektrikçi servis kadromuz mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek elektrik arıza servisi garantili işçilik formunu oluşturarak arızayı sonuçlandırmaktadır. Elektrik Arıza işini konusunda deneyimli elektrik arıza servisine bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Alanlarında kaliteye önem vererek özel sistemler ve projeler düzeyinde çalışmalarını yoğunlaştırmış, teknoloji ağırlıklı tesislerde ELEKTRİK – PROJE – MÜŞAVİRLİK ve MÜHENDİSLİK hizmetlerinde bir çok projeye imza atmış Hastane, Üniversiteler, Kamu Binaları, Fabrikalar, Teknolojik ve Akıllı Binalar vb, çalışma sahalarında dünyadaki en yeni teknolojileri kullanarak önemli birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Temel prensibimiz; İhtiyaca uygun çözümler üretmek, bu doğrultuda yeni teknoloji ürün ve sistemleri kullanmak, bundan daha önemlisi bu ürünlerin amaca uygun verimli ve etkin kullanılmasını sağlamaktır.

Teknik servisimiz ile montaj, montaj sonrası işletme ve bakım garantisi, koşulsuz hizmet anlayışımız bundan sonraki çalışmalarımızın da temeli olacaktır.

Ümraniye Elektrikçi
Ataşehir Elektrikçi
Çekmeköy Elektrikçi
Sancaktepe Elektrikçi
Çakmak Elektrikçi
Soyak Elektrikçi

 

Ümraniye Elektrikçi
Kategori: Tadilat
Site Adresi: http://elektrikservisim.net/

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca