10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Temizlik Şirketleri

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına temizlik işleri olarak hizmet sunmaktayız. Firmamız tamamen. resmi çalışmakla beraber sınırsız sayıda referans elde etmiştir. Ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, daire temizliği, apartman temizliği, yangın sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, sel baskını sonrası temizlik, zemin temizliği, cep cam temizliği, dış cephe temizliği, mermer cilalama, boya badana işleri ve tadilat dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Temizlik şirketi olarak siz değerli tüketicilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için tamamen iş organizasyonu yaparak profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız.

Temizlik konusunda her nekadar piyasada şirket olsada solmaz group temizlik şirketi kendisini kanıtlamış ve oldukça sağlam referans almıştır. Siz değerli tüketicilerimiz temizlik konusunda mutlaka bize danışmadan başka bir temizlik firması ile konuşmayınız.Hesaplı fiyatlarla kısa zaman aralığında işimizi yapmaktayız.

Temizlik Şirketleri
Site Adresi: http://www.solmaz-group.com

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca