10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Kertenkele Son Bölüm izle

Ünsal her zaman hayalini kurduğu Kertenkele yakalama hevesine bu kez çok yaklaşmıştır. Ama Ünsal bu amacına yine ulaşamayacak gibi gözüküyor. Cumartesi akşamı 44.Bölüm ile ekranlara gelecek olan dizimizde neler yaşanacak ? Silah sesi ile son bulan bölüm nasıl başlayacak ?

 

Kertenkele 44.Bölüm özeti ; Ünsal, Kertenkele\’yi en sonunda köşeye sıkıştırmayı başarmıştır ancak polislerin baskınına uğrar. Kertenkele\’yi rehin alır. Kertenkele, Ünsal\’ın elinden kurtulabilmek için kurnazca bir plan yapacaktır. Melis ise kapalı tutulduğu dağ evinden kaçmak için her yolu denemektedir. Dedesi Ekrem ise Melis\’i Kertenkele\’den uzak tutmak için yurt dışına göndermeye karar verir. Melis\’e ulaşamayan Kertenkele, Melis için kaygılanmaktadır. Öte yandan Kertenkele ile Zehra arasındaki buzlar tamamen erimiştir, ancak ikilinin ilişkilerini Ekrem\’den gizlemeleri gerekmektedir. Ünsal ise artık kaçak hayatı yaşamaya başlamıştır ve ne pahasına olursa olsun Kertenkele\’yi öldürmeye kararlıdır. Fakat Kertenkele, onun için sürpriz bir plan hazırlamıştır. Kertenkele, sonunda Melis\’in nerede tutulduğunu öğrenir ama Melis\’i kurtarmak için dağ evine gittiğinde hiç beklemediği bir durumla karşılaşacaktır.

 

Bu hafta yayınlanacak olan \”Kertenkele\” yine heyecan ve aksiyon dolu olacak. Öyle ki Ünsal artık hocanın peşini bırakacak gibi değil. Herkes ona engel olmaya çalışmış olsa da Ünsal bu işin peşini bırakmaz. Kertenkele 44.Bölüm ile ekranlara geliyor. Her Cumartesi akşamı bizleri ekranlara kilitleyemi başaran dizimiz de bu hafta neler yaşanacak. Bu bölüme ait fotoğraf galerisi aşağıda sizlere sunulmuştur.

Kertenkele Son Bölüm izle
Kategori: Medya
Site Adresi: http://www.kertenkelesonbolum.com

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca