10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık hizmetleri

2001 yılından beri hizmet vermekte olan Bursa evden eve nakliyat gerçektende profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Bursa evden eve nakliyat sektöründe şehrin lider firmalarının arasında olmaktan gurur duyuyoruz.Sizin ihtiyaçlarınıza kalıcı ve en iyi çözümleri sunan ve evinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hizmet ile taşımak” vizyonu ile katma değer üretmeye odaklanmış tam bir hizmet firmasıyız.Ürettiğimiz kalıcı çözümler ile müşterilerimizin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde nakliyat hizmetini bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Bursa Evden Eve Taşımacılık ; Ambalajlama

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu olanaklar doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası nakliyeile fabrika koli ofis taşımacılığı ile pek çok firmalarda hizmet verme planı içerisindeyiz. Projelerimizin içeriğinde bulunan fabrika taşımasında güvenli taşıma nakliye ön planda tutulmaktadır. Size ait olan malzemeleriniz hasar ya da deformasyona uğramadan söz verdiğimiz tarihte gerçekleşmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki her zaman yapacağınız taşıtmalar sonucunda ve nakliyeler karşısında yapacağınız taşıma işlemlerinde sizlerin veya malzemelerinizin güvenliğini sağlamış oluyoruz.  Taşımacılıkta yalnızca eşya değil aynı zamanda da bizler sizlerin güvenini de taşıyoruz.  İlk olarak sökülmesi gereken mobilyalar sökülür ev bütün mobilyalar havali kabarcıklı balonlu malzemelerle kaplanır ve iplerle sarılıp paketlemesi tamamlanmaktadır. Koltuklar, yataklar, kanepeler, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılmaktadır. Ambalajlı şekilde kamyona yüklenmektedir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılmaktadır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirilir ve sonra üzerindeki havali kabarcıklı balonlu malzeme ile ipler çözülmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık hizmetleri
Kategori: Taşımacılık
Site Adresi: http://www.bursa-evdeneve.org

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca