10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Beton Santrali

DemirStar Makina San. Tic. Ltd. Şti.  2003 yılında İzmir’de, 5000 m2 kapalı 5000 m2 açık, toplamda 10000 m2’lik bir alana kurulmuştur.DemirStar Makina’nın kalitesi kuruluş hikâyesi ile kanıtlanmıştır. DemirStar’ın ürettiği ürünlerin arkasında, yıllarca, Kırma eleme ve Beton Santrali üretimi yapan birçok firmada çalışmış, büyük tecrübe edinmiş, profesyonel bir ekibin imzası vardır. Kırma eleme ve beton santrali üretiminde yıllarca emek vermiş ustalar, güçlerini birleştirip, DemirStar Makina’yı oluşturdular.
Başta Türkiye olmak üzere, Dünyanın birçok ülkesine Kırma Eleme, Yıkama Eleme ve Beton Santrali ihracatı yapmaktadır.
Yüksek kalite, uygun fiyat, ergonomik tasarım ve yılların vermiş olduğu tecrübenin getirdiği başarı, DemirStar Makina’yı zirveye taşıyarak,  dünya markası haline getirmiştir.
Kırma Eleme ve Beton Santrali  ürünlerimiz, CE ve ISO 9002: 2010 standartlarında olup, yüksek mühendislik teknolojisi ile donatılmıştır.
DemirStar Makina, Satış öncesi ve Sonrası, müşterilerine, en uygun şartlarda uygun ekipman önermeyi, ekipmanların uyum içerisinde çalışmasını, her türlü servis ve yedek parça tedariği ile kolay ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder; profesyonel bir ekiple tüm müşterilerine yerinde çözümler sunar.
DemirStar Makina, Kırma Eleme ve Beton Santrali üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
DemirStar’ın değişmez prensipleri daima kalite, servis, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Beton Santrali
Site Adresi: http://www.demirstar.com.tr

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca