10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Beton Santrali

Mobil beton santrali imalatı ve satışı üzerinde hizmet veren firmamız, Ar-Ge alanında varettiği çalışma şeması sonucunda imalatını yaptığı yeni nesil beton santrali makinelerini son teknoloji ile harmanlayıp görücüye sunmaktadır.  1979 yılından günümüze kadar gelen süre zarfında İzmir\’de sanayi sektörüne hizmet verdiğimiz ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz, severek yaptığımız işimizde yeni ürünler ve teknolojik imkanları Türkiye ve dünya piyasasına sunmaktayız. Bunların arasında ise 2003 yılında hizmete soktuğumuz DemirStar Makina Beton Santrali ile inşaat sektöründe ses getirmeye başladık. Beton Santrali üretimi ile konkasör imalat ve satışımızda olduğumuz gibi sayısız ürünleri Türkiye ve Dünya piyasasına sunduk.

1973 yılından günümüze kadar gelen süre zarfında İzmir\’de sanayi sektörüne hizmet verdiğimiz ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz, severek yaptığımız işimizde yeni ürünler ve teknolojik imkanları Türkiye ve dünya piyasasına sunmaktayız. Bunların arasında ise 2003 yılında hizmete soktuğumuz DemirStar Makina Beton Santrali ile inşaat sektöründe ses getirmeye başladık. Beton Santrali üretimi ile konkasör imalat ve satışımızda olduğumuz gibi sayısız ürünleri Türkiye ve Dünya piyasasına sunduk.

Global dünyada ve kollektif yapıda sağlamış olduğumuz ürünlerimizi sergilediğimiz showroomlarımızın yanı sıra fuarlarda da boy göstermekteyiz. Bunların dışında mobil beton santrali üretimimiz ve beton santralleri çeşitlerimizi www.demirstar.com.tr sitemizde sergilemekteyiz. İnternet sitemizden hakkımızda bilgi alabilir, çalışmalarımızı inceleyebilir, ürünlerimiz ve referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Beton Santrali
Site Adresi: http://www.demirstar.com.tr

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca