10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Antakya Koşucu Emlak

Emlak ya da diğer adıyla gayrimenkul, arsa, bina, işyeri, arazi gibi taşınmazların ortak adıdır. Antakya emlak piyasası yatırımcıların her zaman için gözdesi olmuştur. Emlak kur dalgalanmaların ve ekonomik krizlerden diğer yatırımlar kadar etkilenmeyen bir yatırım arıcıdır. Günümüzde Suriyeli vatandaşların ülkemizin çeşitli şehirlere dağılmasından dolayıdır ki emlak piyasasında hatrı sayılır bir artış olmuştur. Gerek satılık daire gerekse kiralık daire, ev işyeri gibi gayrimenkullerde görünen bu artış dar gelirli ve emlak sahibi olamamış vatandaşlarımızı pek hoşnut etmemiştir.

Bankaların kredi olanaklarının düşük faizli olması ve yurt dışından ithal ettiğimiz Morgate (morgıç) kredisi modelini kullanarak bir ev sahibi olmayı düşünmüyor değil insan. Doların başını alıp gittiği bu günlerde emlak piyasasındaki durgunluk yüksek ihtimalle fırtına öncesi sessizlik gibidir. Antakya Emlakçılarla yaptığımız fikir alış verişlerinde çoğunluğun görüşü bu yöndedir.

Antakya Koşucu Emlak
Site Adresi: http://www.kosucuemlak.net/

“Antakya Koşucu Emlak” için 1 Yorum var

  1. ahmed dedi ki:

    Antakyanın güvenilir emlakçısı Koşucu Emlak

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca