10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Aksev Tarım Gebe Düve Satışı ve hastalıklardan ari işletme sertifikası

Aksev Tarım 2000 yılından bu güne kadar Sığırcılık ve Hibrit Mısır Tohumu üretimi konularında çalışmaktadır. 150’nin üzerinde firmaya damızlık gebe düve ve boğaaltı düve temin etmiştir.

Aksev Tarım, Burdur tesislerinde 500 baş ,İzmir Tesislerinde 600 başlık düve tesisi kapasitesine sahip Türkiye’nin en büyük gebe düve üretim ve satış firmasıdır.

Damızlık büyükbaş hayvan temininde ülkemizde büyük bir boşluğu doldurmuştur. Yüzlerce gebe düve içerisinde seçebilme olanağı sağlamıştır.

Trakya, Marmara, Ege, Akdeniz bölgelerinde hayvancılığı gelişmiş, kaliteli damızlıkların olduğu illerden, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliklerine üye işletmelerden sağlanan boğaaltı ve gebe düve damızlıklar pazarlanmaktadır.

Süt sığırcılığında karlı bir üretim için Tüberküloz, Brucella başta olmak üzere IBR, BVD, LEVCOS, LEPTOSPROZ, BHV4 gibi hastalıklardan ari hayvanlar temin edilip satılmaktadır.

Aksev Tarım Gebe Düve Satışı ve hastalıklardan ari işletme sertifikası
Site Adresi: http://www.aksevtarim.com

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca