10 yıllık kaliteli dizin sitesi. Güncel site ekleme sitesinde, dizine kaydedip verilen linki sayfanıza eklediğinizde aktif olmaktadır.

Acil Veteriner

Şişman Veteriner Kliniği Çekmeköy 12 yıllık bir hayalin gerçekleşmesidir. Veteriner Fakültesinin bahçesine adım atılmasıyla ortaya çıkan, sonrasında bir takım etkenlerden ötürü geciken, sıcak ve mutlu bir hayaldi.

2016 yılının Ağustos ayında destekleyici ve teşvik edici bir kaç görüşme sonrasında Şişman Veteriner Kliniği Çekmeköy bir hayal olmaktan çıkıp, bir fikir haline geldi. Ekim ayı ortasında bu fikirle birlikte Çekmeköy’de bu hayali gerçekleştirebilecek uygun bir yer bulunup, Şişman Veteriner Kliniği’nin temelleri atılmış oldu. Artık Şişman Veteriner Kliniği Çekmeköy, birçok profesyonel destek ile birlikte yavaş fakat emin adımlarla yapılanmasına devam etti.

2016’nın Kasım ve Aralık aylarında yapılanmanın tamamlanmasıyla heyecanımız zirveye ulaştı. En zor görünen konu isim bulmak olsa da, buna yaklaşık bir dakika içinde karar verildi. Bu kararı verirken temel düşüncemiz adımızı duyan insanların yüzünde, küçük bir tebessüm oluşturabilmekti. Sonra işin en afilli kısmı olan logo tasarımını, yaklaşık 30 günlük bir süreçte, çeşitli fikirlerle, Ressam Neşe Demircioğlu’nun ve uzman NanoCrea’nın ekibinin işbirliğiyle tamamladık. Bu süre zarfında mekân içi düzenlemelerimiz de tamamlandı. Artık ufak tefek eksikliklerimiz vardı ve biz bu eksikliklerimizi tespit edip keyifle tamamlayarak, 2017’nin gelmesini bekledik.

Toplamda altı senelik işkoliklik seviyesindeki mesleki aşkla edinilen, saha ve laboratuvar tecrübesini, mütevazı bir öz sermaye ile birleştiren Şişman Veteriner Kliniği Çekmeköy’de, 2017 ile birlikte, Uzman Veteriner Hekim Mahmut Emir DEMİRCİOĞLU öncülüğünde faaliyete başladı.

Bir hayali gerçekleştirmenin verdiği farklı duygularla birlikte bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Şişman Veteriner Kliniği’nin Çekmeköy’de hizmet vermesinin nedeniyse başka bir hayalin gerçekleşmesidir. Öğrenmek isterseniz bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Çekmeköy Veteriner
Ümraniye Veteriner
Ataşehir Veteriner

 

 

Acil Veteriner
Kategori: Sağlık
Site Adresi: http://www.sismanveterinerklinigi.com/

Site Hakkındaki Görüşleriniz

Ad (gerekli)

Mail (gösterilmez gerekli)

Benzer Siteler

Sitelerin içeriğinden Siteciyiz.Com sorumlu değildir (2005-2018) Kemal Tanca